Jsme dynamická a rodinná firma sídlící v krásném městě Horka nad Moravou. V současné době hledáme nové pracovníky do naší výroby a rádi bychom vám představili příležitosti, které u nás můžete získat.

Práce v naší výrobě je otevřena jak mužům, tak ženám. Věříme v rovnost a rozmanitost, a proto vítáme všechny, kteří mají zájem pracovat v přátelském a podporujícím prostředí. U nás najdete skvělý tým profesionálů, kteří se navzájem respektují a spolupracují na dosažení společných cílů.

Pracoviště naší firmy vám poskytne stabilní zázemí a příležitost vytvořit si dlouhodobou kariéru. Věříme, že spokojení zaměstnanci jsou základem našeho úspěchu, a proto se snažíme vytvářet prostředí, ve kterém se každý cítí jako součást rodiny. Lidský přístup a ohleduplnost jsou pro nás klíčové hodnoty, které nás odlišují.

Pokud se rozhodnete připojit k našemu týmu, nabízíme vám příležitost vydělat si dobře. Odměňujeme tvrdou práci a nasazení našich zaměstnanců. U nás budete mít možnost rozvíjet své dovednosti a získat nové zkušenosti v oboru výroby papirových trubic.

Jsme hrdí na to, že jsme rodinná firma, ve které se každý počítá. Nabízíme vám stabilitu, perspektivu a příležitost růstu společně s námi. Máme otevřené dveře pro nové myšlenky a rádi slyšíme vaše nápady a připomínky.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, neváhejte se nám ozvat. Rádi vás přivítáme do naší rodinné firmy a společně budeme budovat úspěšnou budoucnost.

Připojte se k nám a začněte svou kariéru v naší výrobě. Nenechte si ujít příležitost pracovat v příjemném prostředí, kde si můžete vydělat dobře a být součástí týmu, který vám bude oporou.

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte svou kariéru u nás. Těšíme se na vaši zprávu a na možnost vás poznat osobně.

Právě hledáme

Operátor/ka výroby

Na tuto pozici hledáme spolehlivého operátora výroby, který bude obsluhovat výrobní stroj, sledovat výrobní procesy a zajišťovat kvalitu a dodržování výrobních standardů. Náplní práce je obsluha, balení a kontrola výrobků, stejně jako řešení běžných technických problémů. Výhodou je manuální zručnost, technické znalosti a schopnost práce v malém týmu. Zkušenosti ve výrobě jsou výhodou

Operátor/ka řezačky papíru

Na tuto pozici hledáme spolehlivého člověka, který bude obsluhovat řezačku papíru . Náplní práce je obsluha stroje a kontrola nařezaného papíru. Občas pomoc při řešení běžných technických problémů. Výhodou je manuální zručnost, technické znalosti a schopnost práce samostatně. Zkušenosti ve výrobě jsou výhodou, ne však podmínkou.